Ledomat CB 249 A je narejen iz inoxa. Enostaven za uporabo. Je avtomatski ledomat, z vključenim sistemom razpršilca. Opremljen je z zračnim hlajenjem. Produktivnost 29 kg ledu v 24 urah. Proizvaja led v obliki 13 g, 18 g ali 33 g kock, katere so zaradi svoje preprostosti, elegantne oblike in kristalne čistosti ena izmed najbolj želenih oblik ledu po svetu. Proizvodnje cikle ureja termostat in notranji timer. Primeren predvsem za nočne klube, bare, hotele, restavracije, turistične kmetije, domove za starejše občane…
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 370 W |
| Zmogljivost | 29 kg / 24 ur |
| Kapaciteta | do 9 kg |
| Hladilno sredstvo | R404a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 35 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 2 leti |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 390 x 460 x 690 mm |
| Drugo | |
| Poraba vode | 1 l/kg, 5 |