Ledomat CB 1565 A je narejen iz inoxa. Enostaven za uporabo. Je avtomatski ledomat, z vključenim sistemom razpršilca. Opremljen je z zračnim hlajenjem. Produktivnost 155 kg ledu v 24 urah. Proizvaja led v obliki 13 g, 18 g, 33 g, 42 g ali 60 g kock, katere so zaradi svoje preprostosti, elegantne oblike in kristalne čistosti ena izmed najbolj želenih oblik ledu po svetu. Proizvodnje cikle ureja termostat in notranji timer. Primeren predvsem za nočne klube, bare, hotele, restavracije, turistične kmetije, domove za starejše občane…
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 1400 W |
| Zmogljivost | 155 kg / 24 ur |
| Kapaciteta | do 65 kg |
| Hladilno sredstvo | R404a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 118 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 2 leti |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 840 x 740 x 1075 mm |
| Drugo | |
| Poraba vode | 2, 6 l/kg |