Izredno kvaliteten in učinkovitlupilec krompirja. Zmogljivost enega polnjenja je 15 kg. V eni uri pa lahkoolupi kar 350 kg krompirja. Disk in boben sta narejena iz korunda (eden najboljdragocenih kamnov).
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 750 W |
| Zmogljivost | 15 kg |
| Kapaciteta | 350 kg/h |
| Teža | 74 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 440 X 495 X 1000 mm |
| Drugo | |
| Obloga diska in bobna | korund |