Visoko kakovostna friteza za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiva z drugimi aparati serije Delta 900.
Poudarki
Informacije o izdelku
Tehnične informacije
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 31.8 kW |
| Kapaciteta | 2 x 18 l |
| Velikost košaric | 280 x 290 x 150 mm (2x) |
| Teža | 106 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 900 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 800 x 900 x 900 mm |