Namizni žar RM Gastro serije Snack-Line lahko uporabljate kot samostojno enoto ali pa kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati RM Gastro serije Snack Line.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 6 kW |
| Temperaturno območje | 50 - 300°C |
| Vrsta površine | gladka, jeklena litina |
| Velikost površine (ŠxG) | 650 x 480 mm |
| Teža | 58 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 660 x 600 x 355 mm |