Visoko kakovosten namizni žar za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Snack 60.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 6.75 kW |
| Temperaturno območje | 50 - 300°C |
| Vrsta površine | jeklena brušena, rebrasta |
| Velikost površine (ŠxG) | 595 x 450 mm |
| Teža | 66 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 600 x 600 x 280 mm |