| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 230V-14N |
| Električna priključna moč | 2 x 1.5 kW |
| Kapaciteta | 2 x GN1/1 150mm |
| Teža | 19 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 660 x 540 x 220 mm |