Indukcijska žar plošča MGP-600 z robustnim ohišjem iz nerjavečega jekla in gladko površino.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 5 kW |
| Temperaturno območje | 80 - 300°C |
| Vrsta površine | gladka, jeklena |
| Teža | 15 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 400 x 600 x 227 mm |