| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400 V 3N AC |
| Električna priključna moč | 400 V / 8 kW |
| Število kuhalnih mest | 1 |
| Moč plošč | 8 kW |
| Temperaturno območje | 60 - 240°C |
| Teža | 31 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | Ostalo |
| Model | samostoječi |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 500 x 500 x 380 mm |