PACOJET 4
| MOČ: | 1500 W |
| PRIKLJUČEK: | 230 V |
| DIMENZIJE: | 497 x 204 x 365 mm |
| TEŽA: | 22,5 kg |
| KAPACITETA: | 1,2 lit. |
| MAKS POLNJENJE: | 0,8 lit. |
| IDEALNA TEMP. HRANE ZA OBDELAVO: | -22 °C |
| PRITISK: | 1 mbar |
| MOČ: | 1500 W |
| PRIKLJUČEK: | 230 V |
| DIMENZIJE: | 497 x 204 x 365 mm |
| TEŽA: | 22,5 kg |
| KAPACITETA: | 1,2 lit. |
| MAKS POLNJENJE: | 0,8 lit. |
| IDEALNA TEMP. HRANE ZA OBDELAVO: | -22 °C |
| PRITISK: | 1 mbar |