Barva: Črna
Profesionalni aparat za kavo z 10" zaslonom na dotik,
velika izbira kakovostne pijače,
USB priključek, zvočniki,
Vse-v-enem čiščenje za samodejno postopki čiščenja, vključno s črpalko za mleko,
po višini nastavljivim dulcem za kavo in mleko: 95 - 195 mm,
Oprema: 2 mlinčka, črpalka za mleko,
Prostornina posode za kavo v zrnju: 1,3 kg,
Kapacitetna skupina: 10 - 20 g,
Dnevna proizvodnja do 400 skodelic,
Prostornina kotla za kavo: 1 l,
Prostornina parnega kotla: 1,8 l,
Priključek: 230 V / 4400 W,
Dimenzije: 32,4 x 56 x 81,4 cm (ŠxGxV)
Barva: Črna
Profesionalni aparat za kavo z 10" zaslonom na dotik,
velika izbira kakovostne pijače,
USB priključek, zvočniki,
Vse-v-enem čiščenje za samodejno postopki čiščenja, vključno s črpalko za mleko,
po višini nastavljivim dulcem za kavo in mleko: 95 - 195 mm,
Oprema: 2 mlinčka, črpalka za mleko,
Prostornina posode za kavo v zrnju: 1,3 kg,
Kapacitetna skupina: 10 - 20 g,
Dnevna proizvodnja do 400 skodelic,
Prostornina kotla za kavo: 1 l,
Prostornina parnega kotla: 1,8 l,
Priključek: 230 V / 4400 W,
Dimenzije: 32,4 x 56 x 81,4 cm (ŠxGxV)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | 230 V / 4400 W |
| Drugo | |
| Barva | Črna |
| Višinsko nastavljiv izpust pijač | 95 - 195 mm |
| Oprema | 2 mlinčka. črpalka za mleko |
| Prostornina posode za kavo v zrnju | 1.3 kg |
| Kapacitetna skupina | 10 - 20 g |
| Prostornina kotla za kavo | 1 l |
| Prostornina parnega kotla | 1.8 l |
| Dimenzije | 32.4 x 56 x 81.4 cm (ŠxGxV) |