Navdušite svoje goste z originalnim italijanskim užitkom kave. Tudi popolno praženje postane užitek šele s pravo tehnologijo. S profesionalnimi avtomatskimi kavnimi aparati Carimali ste na varni strani in vedno postrežete okusno kavo s popolno peno. Najsodobnejši avtomatski aparati z inovativnim dizajnom in profesionalno tehnologijo zagotavljajo dosledne rezultate in neprimerljivo kakovost. Popolna, kremasta mlečna pena za mlečne pijače, kot sta kapučino in latte macchiato, je samoumevna, prav tako pa je priprava specialitet z raztopljivimi izdelki, kot sta čokolada ali malina kava, otroško enostavna. Avtomati Carimali so še posebej primerni za uporabo v hotelskih salonih, barih, restavracijah, čakalnicah, letališčih, bencinskih servisih ali čakalnicah.
| Drugo | |
|---|---|
| Barva | črna |
| Višinsko nastavljiv izpust pijač | 80 - 200 mm |
| Oprema | 2 mlinčka |
| Prostornina posode za kavna zrna | 0.6 kg |
| Prostornina instant posode | 0.7 l |
| Prostornina bojlerja | 1 lt. |
| Električni priključek | 230 V / 3200 W |
| Mere | 36.8 x 55.6 x 74.5 cm (ŠxGxV) |