Pizza peč S100E je v celotinarejena iz inoxa. Vrhunska in izredno kakovostna peč je energijsko zelovarčna. Ohišje je varno pred prekomerno vročino (max. 65°C). Šamotno dno. Enostavnoupravljanje s pomočjo barvnega zaslona. Dvojna osvetlitev za lažjo notranjovidljivost. Enostavno čiščenje. Kapaciteta komore je 6 pizz velikosti 30 cm.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 7,2 kW |
| Kapaciteta | 6 x pizza 30 cm |
| Temperaturno območje | do 450°C |
| Upravljanje | Zaslon na dotik |
| Teža | 234 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1365 x 1443 x 710 mm |
| Drugo | |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 950 x 730 x 160 mm |