Pizzapeč I Deck ID-M 60.60 je v celoti narejena iz inoxa. Zelo enostavna za uporabo.Energijsko varčna. Primerna za peko pizz ali drugih pekarskih izdelkov.Kapaciteta je 8 pizz velikosti 30 cm.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 8,4 kW |
| Kapaciteta | 8 x pizza 30 cm |
| Temperaturno območje | do 450°C |
| Upravljanje | Digitalno |
| Teža | 133 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 850 x 991 x 778 mm |
| Drugo | |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 610 x 660 x 140 mm |