Pizza peč P80E je v celotinarejena iz inoxa. Vrhunska in izredno kakovostna peč je energijsko zelovarčna. Ohišje je varno pred prekomerno vročino (max. 65°C). Šamotno dno.Enostavno čiščenje. Kapaciteta je 9 pizz velikosti 30 cm.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 11 kW |
| Kapaciteta | 9 x pizza 30 cm |
| Temperaturno območje | do 450°C |
| Upravljanje | Digitalno |
| Teža | 211 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1170 x 1941 x 720 mm |
| Drugo | |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 800 x 1250 x 180 mm |