Visoko kakovostna friteza za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiva z drugimi aparati serije Delta 700.
Poudarki
Informacije o izdelku
Tehnične informacije
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Plinska priključna moč | 9.3 kW |
| Kapaciteta | 13 l |
| Velikost košaric | 210 x 300 x 120 mm |
| Teža | 61 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 700 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 400 x 705 x 900 mm |