S fritirkami MAYWAY boste vedno dosegli popolne rezultate fritiranja. Naj gre za hrustljave pomfritke, zrezke ali priloge – zahvaljujoč najsodobnejši tehnologiji in visokokakovostni opremi so profesionalni aparati popolnoma prilagojeni ekstremnim obremenitvam v gostinskih obratih in velikih kuhinjah. Fritirke serije Delta 700 se lahko kombinirajo z vsemi drugimi aparati iz te serije.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 10.95 kW |
| Kapaciteta | 13 l |
| Velikost košaric | 210 x 300 x 120 mm |
| Teža | 54 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 700 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 400 x 705 x 900 mm |