Namizni žar RM Gastro serije Snack-Line lahko uporabljate kot samostojno enoto ali pa kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati RM Gastro serije Snack Line.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Plinska priključna moč | 4 kW |
| Vrsta površine | rebrasta | lava |
| Velikost površine (ŠxG) | 315 x 483 mm |
| Teža | 31 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 330 x 600 x 290 mm |