Friteze RM Gastro serije Snack-Line lahko uporabljate kot samostojno enoto ali pa kot del linije, saj je združljiva z drugimi aparati RM Gastro serije Snack Line.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 230V-1N |
| Električna priključna moč | 3 kW |
| Kapaciteta | 8 l |
| Velikost košaric | 210 x 235 x 100 mm |
| Teža | 31 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 330 x 600 x 290 mm |