4 plinski gorilniki moči: 2 x 3,6 kW + 2 x 3 kW
Konvekcijska električna pečica velikosti GN1/1
Piezzo vžig
Plinski priključek: 13,2 kW
Električni priključek: 230 V / 3,13 kW
Dimenzije: 660 x 600 x 860 - 920 mm (ŠxGxV)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Električna napetost | 230 V 1N AC |
| Električna priključna moč | 230 V / 3.13 kW |
| Plinska priključna moč | 13.2 kW |
| Število gorilnikov | 4 |
| Moč gorilnikov | 2x3+2x3.6 kW |
| Moč električne pečice | 3.13 kW |
| Kapaciteta | 4 x GN 1/1 65 mm |
| Teža | 80 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | samostoječi |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 660 x 600 x 860-920 mm |