Visoko kakovosten štedilnik za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 900.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400 V 3N AC |
| Električna priključna moč | 400 V / 13.6 kW |
| Število kuhalnih mest | 4 |
| Moč plošč | 4x3.4 kW |
| Teža | 74 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 900 |
| Model | samostoječi |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 800 x 900 x 900 mm |