Visoko kakovosten štedilnik za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 700.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Plinska priključna moč | 22 kW |
| Število gorilnikov | 4 |
| Moč gorilnikov | 7.5 + 2x5.5 + 3.5 kW |
| Teža | 76 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 700 |
| Model | samostoječi |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 800 x 705 x 900 mm |