Visoko kakovosten štedilnik za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 900.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Električna napetost | 400 V 3N AC |
| Električna priključna moč | 400 V / 6.7 kW |
| Plinska priključna moč | 45 kW |
| Število gorilnikov | 6 |
| Moč gorilnikov | 2x10 kW. 3x7 kW. 1x4 kW |
| Moč električne pečice | 6.7 kW |
| Temperatura električne pečice | 50 - 300°C |
| Kapaciteta | GN 2/1 |
| Teža | 228 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 900 |
| Model | samostoječi |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1200 x 900 x 900 mm |