Visoko kakovosten štedilnik za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 700.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400 V 2N AC |
| Električna priključna moč | 400 V / 5.2 kW |
| Število kuhalnih mest | 2 |
| Moč plošč | 2x2.6 kW |
| Teža | 42 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 700 |
| Model | samostoječi |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 400 x 700 x 900 mm |