| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 9 kW |
| Temperaturno območje | 50 - 300°C |
| Vrsta površine | gladka, jeklena brušena |
| Velikost površine (ŠxG) | 970 x 480 mm |
| Teža | 79 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | Ostalo |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 990 x 540 x 220 mm |