Okusno pečenje in žarjenje! Žar plošče MAYWAY izpolnjujejo vse želje in z največjo močjo zagotavljajo popolne rezultate žarjenja. Klobase, meso in priloge se lahko pripravijo hitro, enostavno in okusno. Posebej primerne za uporabo v kuhinjah za prigrizke, okrepčevalnicah, kuhinjah za zajtrk in tudi v cateringih.
Oglejte si video o izdelku
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 230V-1N |
| Električna priključna moč | 3 kW |
| Temperaturno območje | 50 - 300°C |
| Vrsta površine | gladka, jeklena litina |
| Velikost površine (ŠxG) | 325 x 480 mm |
| Teža | 31 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | Ostalo |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 330 x 530 x 290 mm |