| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Plinska priključna moč | 8 kW |
| Temperaturno območje | 50 - 300°C |
| Vrsta površine | gladka, jeklena litina |
| Velikost površine (ŠxG) | 650 x 480 mm |
| Teža | 49 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | Ostalo |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 660 x 590 x 290 mm |