| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Obremenitev - alternativa | 2.6 kW | 16 A |
| Obremenitev - standardno | 6.7 kW | 3 x 16 A |
| Ogrevanje rezervoarja | 1.7 kW |
| Polnjenje pospeševalnika | 6.1 kW |
| Polnjenje z boosterjem | 2.0 kW |
| Prostornina rezervoarja | 10.6 l |
| Raven hrupa | 59 dB (A) |
| Časi ciklov | 60 / 90 / 120 sekund in posebni cikli |
| Črpalka za pranje | 0.5 kW | 350 l/min |
| Napajalnik | 400 / 50 / 3N (230 / 50 / 1) |
| Splošne značilnosti | |
| Model | Osnovni model | z vgrajenim mehčalcem vode |
| Dimenzije | |
| Višina vhoda | 425 mm |
| Teža (bruto / neto) | 70/60 kg |
| Drugo | |
| Poraba vode | 1.8 l/stojalo |
| Velikost košare | 500 x 500 mm |