4 kuhalne plošče moči: 4x2 kW s 6-stopenjsko regulacijo
Konvekcijska električna pečica za 4 x GN 1/1 65 h
Piezzo vžig
Električni priključek: 400 V / 11,13 kW
Dimenzije: 660 x 600 x 860 - 920 mm (ŠxGxV)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400 V 3N AC |
| Električna priključna moč | 400 V / 11.13 kW |
| Število kuhalnih mest | 4 |
| Moč plošč | 4x2 kW |
| Moč električne pečice | 3.13 kW |
| Kapaciteta | 4 x GN 1/1 65 mm |
| Teža | 79 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | samostoječi |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 660 x 600 x 860-920 mm |