Aparat zavakumiranje LEVAC C62 je narejen iz inoxa. Upravljanje je digitalno. Ima 10programov. Dolžina vara je 455 mm. Zmogljivost 25 m3 na uro.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 1500 W |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Model | Samostoječa |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 765 x 700 x 1050 mm |
| Drugo | |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 650 x 535 x 200 mm |
| Dolžina vara | 620 mm |
| Moč vakumiranja | 60 m3 / uro |