Vgradnja, toplozračna bain-marie
z zaščito pred kašljanjem in LED-osvetlitvijo
Kapaciteta: 3 x GN 1/1, max. višina 15 cm
Delovna temperatura: +65 °C / +85 °C
Priključek: 230 V / 3000 W
Dimenzije okvira: 113,5 x 64 x 2 cm (ŠxGxV)
Dimenzije izreza: 111,5 x 62 x 28 cm (ŠxGxV)
Dimenzije posode: 95 x 50,5 x 16 cm (ŠxGxV)
Višina zaščite pred kašljanjem: 39 cm
Ta vgradna suha vodna kopel podjetja MAYWAY je idealna rešitev za higienično in privlačno predstavitev toplih jedi.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 230V-1N |
| Električna priključna moč | 3 kW |
| Kapaciteta | 3x GN1/1 150mm |
| Temperaturno območje | 65 - 85 °C |
| Teža | 90 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Model | vgradni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1135 x 640 x 280 mm |