Električna prekucna ponev BR 90/80 ET/N je primerna predvsem za velike kuhinje v restavracijah, hotelih, šolah, vrtcih, domovih za starejše občane, bolnicah… Narejena je iz inoxa. Ima kvadratno posodo kapacitete 80 litrov in ročko za ročno nagibanje le te. Temperaturno območje od 50°C do 300°C. Nastavljive nogice po višini.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 15 kW |
| Kapaciteta | 80 lit. |
| Temperaturno območje | +50 / +300°C |
| Teža | 162 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dvig | ročni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 800 x 900 x 900 mm |
| Drugo | |
| Klasifikacija | Linija 900 |
| Vrsta napajanja | Elektrika |