Visoko kakovosten žar za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 900.
Poudarki
Informacije o izdelku
Tehnične informacije
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 7.5 kW |
| Temperaturno območje | 50 - 300°C |
| Vrsta površine | gladka, trdi krom, brušen |
| Velikost površine (ŠxG) | 360 x 680 mm |
| Teža | 79 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 900 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 400 x 900 x 900 mm |