Visoko kakovosten žar za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 700.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 11.1 kW |
| Temperaturno območje | 50 - 300°C |
| Vrsta površine | jeklena brušena, rebrasta |
| Velikost površine (ŠxG) | 760 x 510 mm |
| Teža | 110 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 700 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 800 x 705 x 900 mm |