Hladilna vitrina RS 8 je opremljena z avtomatskim odtajevanjem in statičnim hlajenjem. Digitalni nadzor temperature. Dvojno hlajenje tako spodaj kot zgoraj, zato je vitrina primerna tudi za najbolj zahtevno hrano. Led osvetlitev. Drsna vrata. Visoka odpornost.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 152 W |
| Kapaciteta | 8 X GN1/3 |
| Temperaturno območje | +1 / + 4°C |
| Hladilno sredstvo | R134a |
| Hlajenje | Statično |
| Teža | 43 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1880 x 417 x 246 mm |
| Drugo | |
| Vključena oprema | 8 x GN1/3, LED osvetlitev |
| Odtajevanje | Avtomatsko |