Hladilni pult PA 2100 je v celoti narejen iz inoxa. Primeren je za pekače velikosti 600 x 400 mm. Vključen komplet vodil za pekače 600 x 400 mm. Opremljen je z zračnim hlajenjem, avtomatskim odtajevanjem in digitalnim termostatom. Debelina izolacije je 55 mm. Odstranljiva tesnila vrat. Dvoja vrata. Vrata se zapirajo sama in s tem se prepreči odvečno uhajanje hladnega zraka. Nastavljive nogice. Energijski razred D.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 350 W |
| Kapaciteta | 428 l |
| Temperaturno območje | +2 / +8°C |
| Hladilno sredstvo | R134a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 105 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1500 x 800 x 850 mm |
| Drugo | |
| Klasifikacija | Linija 800 - Pekarstvo |
| Vključena oprema | ključavnica |
| Izolacija | 55 mm |
| Odtajevanje | Avtomatsko |