Hladilni pult QRG 3100 je v celoti narejen iz inoxa. Primeren je za GN 1/1 posode. Opremljen je z zračnim hlajenjem, avtomatskim odtajevanjem in digitalnim termostatom. Debelina izolacije je 55 mm. Odstranljiva tesnila vrat. Troja steklena vrata. LED osvetlitev. Vrata se zapirajo sama in s tem se prepreči odvečno uhajanje hladnega zraka. Nastavljive nogice. Opcija koleščkov z zavoro.
Primeren je za profesionalne kuhinje v hotelih, restavracijah, vrtcih, šolah, pekarnah, slaščičarnah, domovih za starejše občane, bolnišnicah…
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 342 W |
| Kapaciteta | 400 l |
| Temperaturno območje | +3 / +10°C |
| Hladilno sredstvo | R290 |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 126 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1800 x 725 x 850 mm |
| Drugo | |
| Klasifikacija | Linija 700 - Standard |
| Izolacija | 60 mm |
| Odtajevanje | Avtomatsko |