Ledomat IMF 26 A je narejen iz inoxa. Enostaven za uporabo. Opremljen je z zračnim hlajenjem. Produktivnost 25 kg ledu v 24 urah. Proizvaja led v obliki 20 g votlih kock v velikosti 29 x 45 mm (votlina: 12 x 35,5 mm), katere so zelo posebna in očarljiva oblika v obliki prsta. Omenjena oblika je namenjena učinkovitemu ohlajanju pijač vse do zadnje kapljice. Primeren predvsem za bare, restavracije, nočne klube, hotele…
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 310 W |
| Zmogljivost | 25 kg / 24 ur |
| Kapaciteta | do 25 kg |
| Hladilno sredstvo | R404a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 36 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 2 leti |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 385 x 468 x 607 mm |
| Drugo | |
| Poraba vode | 4, 5 l/kg |