Buon appetito – okusna, hrustljava pizza, sveže iz pečice! Skrivnost okusne pizze je poleg sestavin in priprave tudi v kakovosti peči za pizzo. Peč mora biti dobro in enakomerno ogrevana. Peč za pizzo MAYWAY je zaradi visokokakovostne izdelave in enostavne uporabe idealna oprema za vsakega pizzaiola.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 9,6 kW |
| Kapaciteta | 2 x 4 pizze 33 cm |
| Temperaturno območje | od 50 do 450°C |
| Upravljanje | Mehansko |
| Teža | 125 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 980 x 920 x 760 mm |
| Drugo | |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 700 x 700 x 150 mm |