Visoko kakovosten žar za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 700.
Poudarki
Informacije o izdelku
Tehnične informacije
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Plinska priključna moč | 7 kW |
| Temperaturno območje | 50 - 300°C |
| Vrsta površine | gladka, trdi krom, brušen |
| Velikost površine (ŠxG) | 360 x 510 mm |
| Teža | 69 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 700 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 400 x 705 x 900mm |