Zamrzovalna omara GE 88 je v celoti narejena iz inoxa. Opremljena je s statičnim hlajenjem. Odtajevanje je ročno. Debelina izolacije je 75 mm. Odstranljiva tesnila. Led osvetlitev. Vrata se lahko nastavi po želji – levo ali desno odpiranje. Vrata se zapirajo sama in s tem se prepreči odvečno uhajanje hladnega zraka. Vključen komplet osmih vodil za pladnje velikost 600 x 800 mm, osem nastavljivih polic, led osvetlitev in ključavnica. Nastavljive nogice.
Ustvarjena je za popolno ohranitev vseh živil, predvsem sladoleda, zato je primerna za slaščičarne, pekarnah in drugih gostinskih obratih s ponudbo sladoleda.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 812 W |
| Kapaciteta | 800 l |
| Temperaturno območje | -22 / -18°C |
| Hladilno sredstvo | R452a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 165 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 740 x 975 x 2050 mm |
| Drugo | |
| Vključena oprema | komplet osmih vodil za pladnje velikost 600 x 800 mm, osem nastavljivih polic, led osvetlitev in ključavnica |
| Izolacija | 60 mm |
| Odtajevanje | Avtomatsko |
| Odpiranje vrat | Levo in desno |