Zamrzovalna omara RN 700 je v celoti narejena iz inoxa. Opremljena je z zračnim hlajenjem, avtomatskim odtajevanjem in digitalnim termostatom. Debelina izolacije je 70 mm. Izredno kvalitetna magnetna tesnila vrat, katera se lahko tudi zamenjajo. Led osvetlitev. Standardno zaklepanje. Vrata se lahko nastavi po želji – levo ali desno odpiranje. Vrata se zapirajo sama in s tem se prepreči odvečno uhajanje hladnega zraka. Standardno zapiranje. Tri nastavljive police GN2/1. Nastavljive nogice. Energijski razred G.
Ustvarjena je za popolno ohranitev vseh živil, zato je primerna za profesionalne kuhinje v hotelih, restavracijah, vrtcih, šolah, pekarnah, slaščičarnah, domovih za starejše občane, bolnišnicah, turističnih kmetijah…
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 540 W |
| Kapaciteta | 700 l |
| Temperaturno območje | -22 / -18°C |
| Hladilno sredstvo | R404a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 124 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 740 x 828 x 2050 mm |
| Drugo | |
| Vključena oprema | Police 3 x GN2/1, LED osvetlitev, ključavnica |
| Izolacija | 70 mm |
| Odtajevanje | Avtomatsko |
| Odpiranje vrat | Levo ali desno |