Namiznahladilna vitrina VRX 20/33 je v celoti narejena iz inoxa. Ima stekleno zaščito.Primerna je za 10 x GN1/4 posode.Opremljena je s statičnim hlajenjem in digitalnim termostatom. Nastavljivenogice. GN posode niso vključene.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 160 W |
| Kapaciteta | 10 x GN1/4 posode |
| Temperaturno območje | +2 / +8°C |
| Hladilno sredstvo | R600a |
| Hlajenje | Statično |
| Teža | 58 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 2000 x 335 x 425 mm |
| Drugo | |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1645 x 250 x 160 mm |