Doživite prihodnost predstavitve izdelkov z našo elegantno hladilno vitrino v črni barvi in nerjavečem jeklu! Idealna za gostinstvo, supermarkete, samopostrežne restavracije, bencinske črpalke in pekarne. Najnovejša tehnologija roll-out z mehkim zapiranjem iz nerjavečega jekla in uporabniku prijazna vrata z izvlečnim predalom omogočajo enostavno samopostrežbo.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | 230 V / 360 W |
| Drugo | |
| Barva | črna in nerjaveče jeklo |
| Tehnologija | izsukanje z mehkim zapiranjem |
| Konstrukcija | okroglo termično steklo |
| Hladilni sistem | ventilacijsko hlajenje |
| Police | nastavljive |
| Notranja osvetlitev | LED |
| Prostornina | 168 l |
| Ekološki hladilni plin | R600a |
| Temperaturni razpon | +2°/+12 °C |
| Mere | 73.4 x 66.5 x 79.8 cm (ŠxDxV) |