Hladilne vitrine MAYWAY so odlične za hlajenje in predstavitev prigrizkov in pijač, zato zelo spodbujajo prodajo. Moderen dizajn in velika predstavitvena površina omogočata optimalno predstavitev vaših izdelkov. Premišljena konstrukcija daje vašim izdelkom še posebej apetiten videz in jih spreminja v posebne vrhunce.
Temperaturno območje: +2°/+12°C,
Priključek: 230 V / 105 W
Dimenzije: 69,5 x 88,2 x 41,7 cm (ŠxGxV)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | 230 V / 105 W |
| Drugo | |
| Material | nerjaveče jeklo |
| Prostornina | 118 l |
| Frontno steklo | ukrivljeno |
| Funkcija | avtomatsko odmrzovanje |
| Temperaturna zaslonka | digitalna |
| Hladilni plin | R600a |
| Temperaturni razpon | +2°/+12°C |
| Mere | 69.5 x 88.2 x 41.7 cm (ŠxDxV) |