2 mm debela zgornja plošča,
zaščita pred brizganjem vode IPX5,
2 korita 30,7 x 50,9 x 32,7 cm
(ŠxGxV) Vodovodna pipa, prelivna
naprava, odtok na dnu,
brez košar
Kapaciteta: 80 l.
Priključek: 400 V / 27 KW
Dimenzije: 80 x 90 x 90 cm (ŠxGxV)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 27 kW |
| Kapaciteta | 40+40 l |
| Dimenzije bazena (ŠxGxV) | 307 x 509 x 327 mm (2x) |
| Teža | 98 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 900 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 800 x 900 x 900 mm |