2 mm debela zgornja plošča,
zaščita pred brizganjem vode IPX5,
1 korito: 51 x 30,7 x 32,7 cm (ŠxGxV)
za GN 1/1, brez košar,
zmogljivost: 40 l, pipa za vodo,
prelivna naprava, odtok na dnu
priključek: 400 V / 13,5 KW
Dimenzije: 60 x 70,5 x 90 cm (ŠxGxV)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 13.5 kW |
| Kapaciteta | 40 l |
| Dimenzije bazena (ŠxGxV) | 510 x 307 x 327 mm |
| Teža | 78 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 700 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 600 x 705 x 900 mm |