2 mm debela zgornja plošča,
zaščita pred brizganjem vode IPX5,
korito: 30,7 x 50,9 x 32,7 cm (ŠxGxV)
pipe za vodo, prelivna naprava,
odtok na dnu, kapaciteta: 40 l.
brez košar
Priključek: 400 V / 13,5 KW
Dimenzije: 40 x 90 x 90 cm (ŠxGxV)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 13.5 kW |
| Kapaciteta | 40 l |
| Dimenzije bazena (ŠxGxV) | 307 x 509 x 327 mm |
| Teža | 57 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 900 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 400 x 900 x 900 mm |