Visoko kakovosten kuhalnik testenin za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 900.
Poudarki
Informacije o izdelku
Tehnične informacije
)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 13.5 kW |
| Kapaciteta | 40 l |
| Dimenzije bazena (ŠxGxV) | 307 x 509 x 327 mm |
| Teža | 57 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 900 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 400 x 900 x 900 mm |