Indukcijska kuhalna plošča MAYWAY MIKP-300 je primerna za hitro kuhanje v majhni kuhinji.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 230 V 1N AC |
| Električna priključna moč | 230 V /3.5 kW |
| Število kuhalnih mest | 1 |
| Moč plošč | 3.5 kW |
| Temperaturno območje | 60 - 240°C |
| Teža | 10 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | Ostalo |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 338 x 418 x 84 mm |